TinyToe - Podľa Značky

Naše značky

 logo_abelandlula

Abel & Lula

Luxusná značka Abel & Lula je dcérska značka Mayoralu, ktorá Vám zaručí jedinečnosť Vašej dcérky na každej špeciálnej príležitosti. Luxusné dievčenské šaty mimoriadne vysokej kvality. Značka pre rodičov a detičky, ktorí sa radi chystajú na peknú udalosť spoločne.

 logo_biomecanics

Biomecanics

Značka topánočiek Biomecanics sa zrodila v roku 1996 v Španielsku, kde sa z nej stala najuznávanejšia značka topánok odporúčaná španielskou ortopédiou po celej krajine. Predstavuje kompromis v oblasti inovácie prostredníctvom najnovších zdrojov v technológii s cieľom rešpektovať správny vývoj rastu detských nôh. V týchto topánočkách sa vďaka stabilite budú Vaše deti cítiť bezpečnejšie už od prvých krôčkov.

 

 booksto bedhatley

 

Books to Bed by Hatley

Rozprávky na dobrú noc milujú deti na celom svete. Uľahčujú dieťaťu spánok a sladké sny, podporujú predstavivosť a učenie. Knihy do postele povzbudzujú deti k čítaniu pred spaním tým, že ponúkajú pyžamá s ilustráciami z ich obľúbených kníh vytlačenými priamo na látke.

 

 logo_ciciban

Ciciban

Slovinský výrobca Ciciban vo svojej značke spája moderné technológie, ekologické materiály a tradičnú remeselnú výrobu skúsených slovinských obuvníkov.
Detské topánky Ciciban podporujú správny vývin detských nôh a zabraňujú ich deformácii.

 logo_ciciban

Crocs

Americká značka Crocs pôsobí na trhu od roku 2002 a vyrába rôzne typy obuvi, ako sú známe šľapky, sandále či gumáky. Obuv Crocs je vyrobená z penového kaučuku nazývaného Croslite, ktorý sa prispôsobí tvaru chodidla nositeľa a tak podľa niektorých podiatrov ponúka údajné lekárske výhody.

ddstep 

D.D.Step

Uznávaná maďarká značka D.D.Step vyrába kvalitnú obuv spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Je známa tým, že vyrába obuv ktorá sa stará o životné prostredie ako aj zdravie detí. Vďaka 3D výrobe sú topánočky maximálne komfortné a flexibilné i napriek minimálnemu použitiu lepidla. Zvršok, podšívka aj stieľka sú vyrobené zo starostlivo vybranej vysokokvalinej kože, aby sa nôžky detí dotýkali len prírodných materiálov.

logo (1) 

Hatley

Kanadská značka Hatley sa zameriava na výrobu kvalitných produktov do každého počasia, pre bábätká, škôlkarov aj ich starších súrodencov. Výrobcovia si dávajú záležať nielen na výbere prvotriednych materiálov ale i na nápaditom dizajne a ekologickej výrobe. Kúpou tovaru z dielne rodinného podniku Hatley podporuje sociálne projekty, napr. vzdelávanie detí z detského domova v Indii. 

 logo_mayoral

Mayoral

Dizajn luxusných a zároveň cenovo dostupných topánok do španielskeho výrobcu Mayoral je funkčný a zároveň mimoriadne estetický a nadčasový. Tento úspešný rodinný podnik pracuje iba s kvalitnými, zdravotne nezávadnými materiálmi.

 logo_nanga

Nanga

Rakúska značka Nanga je šetrná k životnému prostrediu a od malička učí vaše deti ekologickému prístupu. Pracuje s prírodnými materiálmi ako je 100 % organická vlna, prírodná guma či organická bavlna. Ľahké, antibakteriálne materiály nedráždia citlivú detskú pokožku, sú ohybné a veľmi pohodlné. 

 

 protetika kids_cmyk

Protetika 

Slovenská značka Protetika, ktorá je držiteľom Certifikátu systému manažérstva kvality, sa zameriava na výrobu ortopedickej obuvi, ktorá pomáha zabraňovať deformácii chodidla už v útlom veku. Detské topánky z jej dielne sú vhodné na všetky príležitosti a vďaka premyslenej konštrukcii a anatomickej stielke zabezpečujú dostatočné pohodlie, fixáciu aj ohybnosť. 

logo_rak

RAK

Slovenský výrobca RAK predal už vyše 5 miliónov párov detských topánok. Je nositeľom ocenení za kvalitu a materiály ako aj certifikátu zdravotnej nezávadnosti. Ponúka kvalitnú detskú obuv v širokej škále farebných kombinácií, na svoje si príde skutočne každý.

 logo_richter

Richter

Obľúbená rakúska značka Richter, ktorá funguje už od roku 1893, spolupracuje pri vytváraní nových modelov detských topánok s ortopédmi, čím zaručuje, že táto obuv je mimoriadne pohodlná. Produkty značky Richter, vyrábanej na Slovensku (v Partizánskom), charakterizuje vysoká kvalita, nápaditý dizajn, ekologické a netoxické materiály.

 

bbea31ca64ddc0415d067999ab4ad8b7 

Superfit

Značka Superfit je na trhu už 70 rokov a pôsobí v 45 krajinách, kde ponúka všetky druhy detskej obuvi, vrátane vodotesných topánok. O nápaditý dizajn a funkčnosť výrobkov sa starajú rakúski dizajnéri, ktorí úzko spolupracujú s ortopédmi a detskými lekármi v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku. Topánky Superfit majú optimálny tvar a poskytujú maximálne pohodlie, vďaka využitiu moderných, ľahkých a priedušných materiálov. 

Ďakujeme za prihlásenie na odber.

Prosím počkajte.
Presmerovanie do platobnej brány môže chvíľu tvrať. Nezatvárajte stránku, počkajte na presmerovanie do platobnej brány.