TinyToe podpis

O nás

Naším cieľom je ponúknuť našim malým zákazníkom topánky, ktoré im najviac sedia a vyhovujú. A to predovšetkým s dôrazom na zdravotnú nezávadnosť a kvalitu, škálu veľkosti, štýlov prevedenia, materiálov a použitia obuvi na rôzne príležitosti.

Pozrieme sa na obnosené topánky vašich detí ako aj na štýl ich chôdze. Zistíme, aké majú návyky a odporučíme vám, čo majú ďalej nosiť, aby sa zlepšila ich vlastná skúsenosť s obuvou.

Nepredávame len starostlivo vybranú a zdravú obuv. Záleží nám aj na vašich potrebách a chceme, aby ste od nás odchádzali spokojní. A to všetko preto, aby vaši milovaní chodili v topánkach podporujúcich zdravý vývoj ich nožičiek.

TinyToe podpis

  • Nikdy vám nepredáme nevhodný produkt. Naši doterajší zákazníci to vedia a preto sa k nám vracajú.
  • Sme vám profesionálne k dispozícii počas celého procesu nákupu: od pomoci s výberom, cez skúšanie, až po kúpu a doručenie.
  • Sme k vám vždy úprimní a svoju profesiu si vykonávame precízne. S hrdosťou vám odporúčame len výrobky, o ktorých sme sami presvedčení.

Naším hlavným cieľom vždy bola a aj bude práve vaša spokojnosť, a preto sa snažíme neustále zlepšovať. Toto je jediná vec, ktorá nás v TinyToe posúva vpred a robí nás šťastnými.

Najlepšie detské topánky
pod jednou strechou

Vítame vás na našom e-shope, kde si prídete na svoje, ak pre svoje deti hľadáte kvalitnú a štýlovú obuv. Nájdete tu pod jednou strechou detské topánky pre všetky vekové skupiny detí: obuv pre novorodencov, topánočky pre batoľatá, štýlovú obuv pre škôlkarov, školákov i staršie deti. Špecializujeme sa na detské veľkosti 15-37, no nájdete u nás i topánky vo veľkosti do 42..

Podporujeme lokálnych výrobcov, zamestnanosť v regióne a férový obchod za férové ceny. Drvivá väčšina topánok v našej ponuke je vyrábaná v Európe. Ponúkame topánky slovenských značiek RAK a Protetika, rakúskych značiek Superfit a Richter, topánky od španielskeho výrobcu Mayoral ako aj obľúbenú značku Ciciban, vyrábanú v Slovinsku. Novinkou sú francúzske značky Meduse a Bopy.  Pre milovníkov barefoot topánočiek máme v ponuke veľmi obľúbenú maďarskú značku D.D.Step alebo barefoot papučky rakúskej značky Nanga. Ako nováčika máme v ponuke detskú obuv od Americkej uznávanej značky Crocs a iné.

Šetríme váš čas

Vieme, že mladí rodičia nemajú popri svojich povinnostiach veľa času nazvyš. Preto u nás nájdete všetky TOP značkové detské topánky na jednom mieste. Nemusíte cestovať po celom meste, aby ste našli svoju obľúbenú značku.

Tovar z nášho e-shopu odosielame nasledujúci deň po objednaní prostredníctvom kuriérskej služby. Ak si zakúpite topánky online, môžete si ich vyzdvihnúť v kamennej predajni. Váš čas šetrí aj pokročilé filtrovanie tovaru v e-shope. S ľahkosťou tak nájdete napríklad obuv vhodnú pre prvé kroky vášho dieťatka.

Ponúkame vám len kvalitnú a overenú obuv, ktorá niečo vydrží

  • najpopulárnejšie značky detskej obuvi na slovenskom trhu, testované a overené rodičmi a ich spokojnými ratolesťami
  • topánočky vyrábané z materiálov ako napríklad pravá koža, kvalitná a pevná bavlna a pri niektorých modeloch i syntetická koža
  • topánky, ktoré nedeformujú detskú nohu, odporúčané ortopédmi
  • praktické detské topánky určené predovšetkým na každodenné nosenie, nechýba im však štýl a originalita

Najnovšie trendy
hravosť a fantázia

  • predávame iba topánky z najnovších kolekcií (jar/leto a jeseň/zima), žiadne „ležiaky“ zo skladov a outletov
  • do budúcna plánujeme spoluprácu s ďalšími poprednými svetovými značkami detskej obuvi

Na svoje si u nás prídu aj moderné mamičky a oteckovia

Všimli ste si novodobý trend: zladené oblečenie mamičky a dcérky alebo otecka a synátora? Áno, je to tak, štýlový rodič ide svojmu potomkovi príkladom už od útleho detstva. A my vám v tom radi pomôžeme.

V našom obchode nájdete detské topánočky, zladené s topánkami pre dospelých. Pripravte sa na zbieranie obdivných pohľadov a komplimentov od rodiny a známych.

Pripojte sa k viac ako 11 tisíc fanúšikom