Privítajte jar v nových topánkach! Detská obuv, ktorú si zamilujete

Po dlhej zime sa konečne tešíme z prvých slnečných lúčov a prichádzajúcej jari. Najvyšší čas odložiť zimné topánky a snehule, a začať nosiť pohodlnejšie topánky.

Privítajte jar v nových topánkach! Detská obuv, ktorú si zamilujete

Zatiaľ čo my, dospelí, sa väčšinou spoliehame na modely z minulých rokov, deti nás pravdepodobne opäť raz prekvapia väčšou nôžkou.

Nesmieme zabúdať na to, že výber vhodnej obuvi ovplyvňuje vývoj detskej nožičky. Dôležité je, aby boli topánky pre deti vyrobené z kvalitných materiálov a boli dobre spracované. Pri výbere konkrétneho modelu preto musíme sledovať najmä správnu veľkosť, šírku, flexibilitu a spevnenie v oblasti päty.

Topánky pre deti na jar u nás zakúpite od overených výrobcov známych značiek, ktoré schvaľujú aj ortopédi. V našej ponuke nájdete detské topánky najmä od európskych výrobcov. Dostupná je napríklad značka Ciciban zo Slovinska, D.D.Step z Maďarska, Nanga a Superfit z Rakúska, či Biomecanics zo Španielska a RAK zo Slovenska.

Nezabúdajme, že v apríli nás vie často prekvapiť bláznivé počasie a zvyčajne sa slnečné dni striedajú s dažďom. Krásne, kvalitné a najmä pohodlné farebné gumáky pre dievčatá a chlapcov spolu s oblečením do dažďa a dáždnikmi zakúpite v našom e-shope TinyToe.sk alebo priamo na predajni.

dievča v nepremokavom pršiplášti nohaviciach a gumákoch od hatley

Ponuku topánok pre deti, oblečenia a doplnkov máme naozaj veľkú. Pre lepšiu prehľadnosť sme rozdelili topánky pre deti na dievčenské a chlapčenské, aby sme vám zjednodušili výber. Postupne môžeme vymieňať topánky s teplejšou podšívkou za obuv s tenkou koženou podšívkou, v ktorých detským nôžkam nebude zbytočne teplo a budú sa cítiť prirodzene.

Detské topánky na jar môžete objednávať priamo v e-shope TinyToe.sk, pri rozhodovaní o správnej veľkosti vám pomôže náš postup merania detskej nôžky alebo si s nami môžete dohodnúť online konzultáciu na tel. č.: +421 908 978 854.

V týždni aj počas víkendov sme tu pre vás na predajni TinyToe v Shopping Centre CUBICON, Staré Grunty 24, Bratislava, kde vašim deťom bezplatne zmeriame nôžku a odpovieme vám na všetky vaše otázky bez nutnosti objednania sa vopred.

Pripojte sa k viac ako 11 tisíc fanúšikom