Aké novinky nájdete na našom eshope TinyToe?

Nový rok začíname kompletne prerobeným webom a skvalitnením našich služieb. Zoznámte sa so všetkými novinkami na našom eshope, ktoré vám predstaví Claudia Marin, majiteľka.

Aké novinky nájdete na našom eshope TinyToe?

Rozhodla som sa ponúknuť našim zákazníkom čo najlepší zážitok z online nakupovania. Nová verzia nášho eshopu je plná nových funkcií, ktoré môžu zákazníci využiť. Súvisia napríklad s vyhľadávaním produktov, platbou, doručením alebo vrátením tovaru. 

Nový eshop má úplne novú štruktúru menu, prehľadné členenie na chlapčenské a dievčenské topánky, oblečenie, outlet a dokonca aj celú sekciu produktov, ktoré môžu byť skvelým darčekom pre milovanú osobu. 

Naši zákazníci si budú môcť vytvoriť registrovaný účet v rámci našej online platformy, v ktorom uvidia všetky svoje objednávky. Po registrácii získajú registrovaní užívatelia automaticky možnosť bezplatného vrátenia

Zmeny môžete vidieť všade, od ukladania produktov až po váš zoznam obľúbených položiek. Súčasťou sú aj odporúčania na produkty v rovnakom štýle, ktoré hľadáte alebo hodnotenia, či recenzie dostupných produktov. 

Nové sú aj ikony, ktoré vám jednoducho pomôžu identifikovať typ topánok bez toho, aby ste museli samotný produkt otvárať. 

Pozitívne zmeny nastávajú aj v súvislosti s celým procesom objednávky. Zákazníci budú automaticky upozornení na jednotlivé kroky objednávky. Vrátenie tovaru je možné urobiť jednoducho vďaka prihláseniu do užívateľského účtu.  

Implementovali sme aj možnosť zľavového kódu, ktorú môžu naši zákazníci využiť pri objednávke v prípade, že prebieha zľava. 

Spomenúť musím aj blog, ktorý vám prinášame v našom novom menu. V ňom sa čitatelia informujú o novinkách a získajú množstvo informácií o našich produktoch. Súčasťou blogu budú aj tipy priamo od nášho odborného tímu. 

Bol to veľký projekt nielen pre mňa, ale aj všetkých ľudí, ktorí sa na ňom podieľali. Preto by sme radi vedeli vaše dojmy na nové zmeny. Budeme veľmi radi ak v komentári vyjadríte svoj názor na náš nový eshop. 

Pripojte sa k viac ako 11 tisíc fanúšikom