Stiahnuť meradlo v PDF

Veľkosť topánočky

Ako vybrať správnu veľkosť topánočky pre Vaše dieťa?

Veľmi dobre vieme, aké náročné dokáže byť vyberať na internete topánočky pre Vaše dieťa. Trafiť tu ideálnu veľkosť sa môže zdať nemožné. Nie však s Tiny Toe! Odmerať detskú nožičku môžete veľmi jednoducho pomocou meradla, ktoré si vytlačíte na obyčajný papier. Stiahnite si meradlo do počítača, vytlačte, postupujte podľa návodu nižšie alebo priamo na meradle a vyberte tú správnu veľkosť topánky pre Vaše dieťa.

Stiahnuť meradlo v PDF stiahnuť Stiahnuť meradlo v PDF
Obrázok veľkosti

Ako správne používať meradlo?

Pre zabránenie akýmkoľvek nepresnostiam v meraní si pred jeho začatím prečítajte nižšie uvedený návod, podľa ktorého by sa malo počas merania postupovať. Pozorne si prečítajte aj zvyšné informácie uvedné na meradle po jeho vytlačení. Nezabudnite odmerať dĺžku oboch chodidiel Vášho dieťaťa a veľkosť následne vyberať podľa dlhšej nameranej hodnoty. Taktiež si dajte pozor na nastavenie tlače. Správnosť vytlačeného meradla môžete skontrolovať priložením platobnej karty na vyhradené miesto.

Obrázok veľkosti

Postup

1.
Vytlačte
si merdalo

Vytlačte si tento dokument na papier o veľkosti A4 v 100% veľkosti. Presnosť meradla po jeho vytlačení skontrolujte priložením kreditnej karty.

2.
Priložte
nožičku

Nožičku priložte na vyhradené miesto s nápisom “pätu priložte sem”. Uistite sa že Vaše dieťa je navážené na tej nohe, ktorú práve meriate.

3.
Zaznačte si
odmeranú dĺžku

Zaznačte na meradle miesto, na ktorom končí noha Vášho dieťaťa. Pozor, nie vždy je to palček! Odporúčame k odmeranej dĺžke pridať 0,5 cm ako priestor pre nožičku počas chôdze a jej rast.

4.
Odmerajte
druhú nožičku

Nezabudnite odmerať aj druhú nohu!
Veľkosť topánočky zvoľte vždy podľa dĺžky dlhšej nožičky.

každá značka má odlišné číslovanie!

Odmeranú dĺžku porovnajte s tabuľkou velkostí danej značky. Tabuľku velkostí pre jednotlivé značky si môžete stiahnuť nižšie alebo na podstránke produktu je pod obrázkom vždy uvedená tabulka pre značku daného produktu.

V prípade potreby si môžetre stiahnuť aj kompletný zoznam veľkostí a číslovaní každej značky

stiahnuť Stiahnuť kompletný zoznam

Pripojte sa k viac ako 11 tisíc fanúšikom